KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246550
nr 1424 6550
Britta Barr. Signerad, daterad 1950, solstol. Olja på pannå, 57x45cm, yttermått inklusive ram: 68x58cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:36:48
100 kr
150 kr